piątek, 5 stycznia 2018

Z OSTATNIEJ CHWILI - NOWY WIRUS.....

Z ostatniej chwili... (od Jadwigi Gierczyńskiej)
"Rozprzestrzenia się epidemia wywołana nowym wirusem, bardziej zaraźliwym niż Ebola i nieuleczalnym. Wirus ten zdaje się mutować, rozszerzając się na cały świat. 

Jest to grypa AWAKEN (Grypa Przebudzenia) zagrażająca Systemowi, która prowadzi do klarownego i trzeźwego Umysłu. Zaczyna się niegroźnie od picia wyłącznie oczyszczonej wody pitnej i spożywania zdrowej żywności. Następnie pojawia się wyraźna antypatia do konsumowania mainstreamowych mediów, przechodząc w podwyższoną Świadomość Wspólnoty, która idzie w parze z wolnością od strachu. 
Choroba kończy się bezwarunkową miłością i wdzięcznością do Stwórcy za efekty jego inwencji. Wszystkie do dziś wypróbowane środki takie jak HAARP, chemtrails, Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej a nawet dokonywane w trybie przyspieszonym masowe szczepienia, operacje fałszywej flagi i groźby związane ze scenariuszem globalnej wojny itp. wydają się całkowicie nieskuteczne. Elita jest całkowicie bezradna!

Wyłącznie z tego powodu WHO ogłosiło najwyższy stopień zagrożenia epidemiologicznego, gdyż ten wirus może gruntownie zmienić życie na naszej planecie! Nawet wysłane przez WHO ostrzeżenie do ponad 7 miliardów mieszkańców Ziemi: „Proszę pozostać w swoim Matriksie, tam jesteście państwo bezpieczni!” przebrzmiało bez echa. Także najbardziej skuteczny antybiotyk o szerokim spektrum działania (tzn. skierowany przeciw życiu), czyli piorąca mózg dezinformująca papka masowych mediów zdaje się nie działać, gdyż zainfekowani szybko rozwijają całkowitą odporność na każdy rodzaj manipulacji.  
Osoby zainfekowane nie mogą już wrócić do swoich starych wzorców myślowych. Przez ekspertów wirus ten nazywany jest Wirusem Prawdy i jest bardzo zaraźliwy. Proszę koniecznie unikać kontaktu z ludźmi samodzielnie myślącymi i działającymi w sposób odpowiedzialny. Czas inkubacji choroby wynosi zaledwie kilka milisekund
… no, już zaświtało?

Serdecznie witamy w Wolności!
… i z każdym dniem jest nas coraz więcej!
Prof.Dr. Michael Vogt"
P.S. W tej sytuacji uprzejmie proszę trzymać się ode mnie z daleka. Jestem już zarażony

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz