poniedziałek, 12 czerwca 2017

PODNOSZENIE WŁASNYCH WIBRACJI

                         Podnoszenie własnych wibracji

Około 90% chorób fizycznych manifestujących się w ciele ma swoje źródło w niekorzystnych, ograniczających i powtarzanych wzorcach zachowań oraz w przekonaniach. Pomiary na ludzkim ciele odkryły, że zdrowa osoba ma częstotliwość około 62-68 MHz, jeżeli częstotliwość spada do 58 MHz może pojawić się przeziębienie. Jeżeli częstotliwość spadnie do 57 MHz pojawiają się symptomy grypy. Drożdżyca pojawia się przy 55 MHz, Epstein Bar przy 52 MHz, rak przy 42 MHz. I tak dla przykładu negatywne myśli obniżają częstotliwość ciała o 12 MHz, podczas gdy pozytywne myśli podnoszą częstotliwość ciała o 10 MHz. Medytacja i modlitwa natomiast podnoszą nasze wibracje o 15 MHz.

Oto 20 sposobów na podniesienie wibracji i poprawienie kondycji zdrowotnej:
1. Skup się na utrzymaniu pozytywnych myśli.

2. Uwolnij siebie z negatywnych myśli.

3. Muzyka - słuchanie muzyki lub granie na instrumencie jest jednym z najefektywniejszych sposobów, by podnosić swoją energię bez wysiłku! Używaj kamertonu, mis tybetańskich, śpiewaj, tonuj, mantruj.

4. Częsty śmiech. Wysoka częstotliwość radości i śmiechu jest najlepszym lekarstwem.

5. Czyste jedzenie, kosmetyki i otoczenie – organiczne, wolne od hormonów, antybiotyków, pestycydów i innych chemicznych dodatków.

6. Wdzięczność. Dziękuj za jedzenie i błogosław je przed zjedzeniem. Błogosław wodęprzed wypiciem. Trzymaj dłonie nad swoim posiłkiem i wprowadzaj w nie Wdzięczność, Miłość i Pozytywną Energię.

medytacja7. Medytacja. Znajdź spokojny moment, by zatrzymać się i pomedytować. Choćby 5 minut dziennej medytacji wystarczy, by ponownie naładować swoje baterie i powrócić do własnego centrum.

8. Relaks i sen. Odprężanie umysłu poprzez medytację, ale także głębokie relaksowanie ciała fizycznego umożliwia uwolnienie zatrzymanej w naszych ciałach subtelnych negatywnej energii oraz oczyszczenie tkanek z toksyn. Wybierz wyciszające metody, takie jak masaż, joga nidra, Tai Chi, Chi Kung, Rytuały TybetańskieRytuał Powitania Słońca. Zapewnij też sobie odpowiednią ilość godzin na sen, ponieważ czas snu jest jedną okazją dla ciała, by się głęboko zregenerować, uzdrowić i odmłodzić.

9. Uwolnij bagaż emocjonalny. 90% wszystkich chorób fizycznych jest spowodowane przez negatywną energię uwięzioną w polu energetycznym człowieka. Najczęstszymi źródłami negatywnej energii są ograniczające wzory myślowe, traumy emocjonalne, krzywdzące obrazy i wspomnienia. Oto kilka przykładów efektywnych metod uwalniania negatywnych energii: Theta Healing, praca z Matrycą Energetyczną, EFT, NLP, aromaterapia, masaż Raindrop, uzdrawianie eteryczne.

10. Aromaterapia. Podczas inhalacji czyste, terapeutyczne olejki eteryczne szybko przedostają się do systemu limbicznego, omijając ego i wątpiący umysł, przez co szybko podnoszą naszą wibrację. Świeże zioła mają częstotliwość między 12 a 22 MHz, podczas gdy częstotliwości terapeutycznych olejków eterycznych zaczynają od 52 MHz (bazylia - Ocimum basilicum) i dochodzą do 320 MHz (róża - Rosa damascena). Aromaterapia nie musi być skomplikowana. Zwyczajnie wybierz olejek, który Ciebie przyciąga, aplikuj kroplę na nadgarstki, wdychaj i pozwól roślinie uczyć, uzdrawiać i podnosić Twoje wibracje.
flakoniki aura soma
11. Aura Soma. Jest to jedna z najpiękniejszych i najbardziej skutecznych terapii duszy, wykorzystująca leczniczą moc kolorów, minerałów szlachetnych, olejków eterycznych i ziół zebranych w dwukolorowych flakonikach. Pomaga nam odnaleźć drogę do własnego wnętrza, uwalniając po drodze to, co nas ogranicza, by na powrót stać się szczęśliwym człowiekiem.

12. System esencji energetycznych dr Bacha i Andreasa Korte. Natura w swej najczystszej postaci. Esencje przywracają spokój, harmonię, równowagę wewnętrzną. Sięgając do pierwotnej przyczyny większości chorób somatycznych, do subtelnych pokładów naszej psychiki, budzą naturalne siły obronne organizmu, uruchamiając procesy samouzdrowienia.

13. Świadome oddychanie. Skup się na świadomym oddechu, by powrócić do swojego centrum, dostarczyć do organizmu więcej tlenu i pobudzić swoje ciało. Wizualizuj Światło napełniające Twoje ciało podczas wdechu oraz uwalnianie blokad, negatywnych myśli podczas wydechu. Powtarzaj w miarę potrzeby, aż poczujesz się zharmonizowany i doenergetyzowany. Zawsze, kiedy czujesz ogarniający Cię stres, zatrzymaj się, weź trzy głębokie wdechy i uwolnij go.

14. Litoterapia. Korzystanie z wysokich wibracji kryształów i łatwości programowania ich do konkretnych celów również jest bardzo pomocne w uzdrawianiu na wszystkich poziomach.

15. Ćwiczenia. Ruch fizyczny dodaje energii, wzmagając jej właściwy przepływ w ciele, wzmaga produkcję endorfin poprawiających nam nastrój, co wpływa pozytywnie na całe nasze życie i wykonywane zajęcia. Idź na spacer, tańcz albo uprawiaj swój ulubiony sport, byle tylko się ruszać.

16. Bądź kreatywny. Pisz dziennik, maluj, gotuj, komponuj muzykę, ponieważ wszystko, co powoduje przepływ kreatywności przynosi radość. Rób to ze świadomością, że wzmagasz przepływ energii w sobie i uzdrawiasz się.

17. Jednocz się z naturą. Niech piękno przyrody i cuda natury inspirują Cię, zachwycają i powodują Twój wzrost.

18. Bezwarunkowa Miłość. Najbardziej efektywnym sposobem na podniesienie własnych wibracji jest widzenie wewnętrznego piękna w każdym człowieku i we wszystkim, co nas otacza oraz akceptacja bez potrzeby oceniania.
woda
19. Woda. Bycie dobrze nawodnionym jest podstawową dla utrzymania wysokiej częstotliwości ciała oraz dla właściwego przepływu energii przez centra i kanały energetyczne w ciele.

20. Oczyszczające i relaksujące kąpiele. Pozwól sobie na uzdrawiające kąpiele z dodatkiem soli morskiej czy olejków eterycznych, które oczyszczą ciało fizyczne i warstwy aury, pomagając w utrzymywaniu optymalnej wibracji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz