czwartek, 17 marca 2011

PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI

                Co jest potrzebne do tego,
                aby spełniały się marzenia?

 Niech odpowie Ci na to fragment książki:
Same marzenia nie wystarczą do ich spełnienia. Jeżeli nie nadamy im formy, działania, konkretnie sprecyzowanego w czasie i przestrzeni celu... nic się nie wydarzy. Sprinter biegnący na lOOm wie dokładnie gdzie jest meta. Skoczek wzwyż wie dokładnie, na jakiej wysokości poprzeczkę musi przeskoczyć. Człowiek nie precyzujący swojego celu (swojej mety) nigdy go nie osiągnie – bo nie wie gdzie on jest naprawdę. Pojawił się na chwilę w marzeniach i tak samo szybko zniknął.
Jego życie, więc po prostu toczy się swoją własną, nieokreśloną drogą. Oczywiście zdarzają się wyjątki – przecież niektórzy trafiają szóstkę w LOTTO... niestety w ciągu roku takich osób jest 2 razy mniej niż tych, których trafia piorun.
Jeżeli więc chcesz się pozbyć całej tej losowości w Twoim życiu, potrzebujesz konkretnych zmian. Jeśli chcesz wiedzieć, dokąd zmierzasz – ten ebook jest właśnie dla Ciebie. Jeżeli jednak nie masz zamiaru nic z własnym życiem robić, a płacenie podatku od marzeń w formie kolejnego losu w LOTTO jest Twoim ulubionym zajęciem – daruj sobie lekturę. Nie myśl, że Twoje działania mogłyby urzeczywistniać to, o czym marzysz. Nie myśl, że życie może być prostsze niż trafienie szóstki i sprawiać wiele przyjemności...


 
                  Kliknij,oto link do tej książki


 Twój wybór jest najlepszy... bo jest Twój.

Zapraszam Cię do ściągnięcia tego darmowego, jednak BEZCENNEGO ebooka, który podpowie Ci jak realizować swoje marzenia. Bez względu na to, czy właśnie sobie o nich przypomniałeś, czy myślisz o nich często i zastanawiasz się jak je spełnić - gwarantuje Ci, że ta książka naładuje Cię pozytywną energią i zmobilizuje do podjęcia przynajmniej pierwszego kroku. Powodzenia :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz